تبلیغات
پیشبر سیویل - دانلود EZ Schematics v1.5.1 - نرم افزار طراحی شماتیک مدارات الکترونیکی
لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

EZ Schematics ابزاری کاملاً حرفه ای در زمینه ی توسعه ی شماتیک های الکتریکی می باشد. به کمک آن و با در اختیار داشتن تمامی قطعات می توانید به راحتی به طراحی مدارهای الکتریکی بپردازید. تا قبل از این هیچ برنامه ی CAD ای آسانتر از EZ Schematics وجود نداشته است. اگر شما به دنبال طراحی و ایجاد شماتیک های الکتریکی به سرعت و با سادگی هستید این نرم افزا ابزاری است که می توانید به آن تکیه کنید. ساخت و چاپ حرفه ای ترین شماتیک های الکتریکی به صورت حرفه ای با این ابزار امکان پذیر است. این نرم افزار در افزودن رله های منطقی نسبت به سایر برنامه های CAD سریعتر می باشد. در این نرم افزار بیش از 60 سمبل آمریکایی مشهور برای استفاده وجود دارد. سمبل هایی مانند رله ها، تایمرها، سوییچ های محدود، سوییچ های حرارتی، فشار، دکمه های فشاری و ...
این نرم افزار دارای گزینه هایی متعدد برای تنظیمات دلخواه و به وجود آوردن پروژه های متنوع می باشد. progeCAD نسبت به نرم افزارهایی نظیر AutoCAD ،TurboCAD Pro ،ArchiCAD و .. قابلیت های بیشتر و کامل تری را برای طراحی و ساخت پروژه ها در اختیار کاربران قرار می دهد که این تنظیمات به مرور کامل تر از نرم افزارهای مشابه است. این نرم افزار بر پایه ی یکی از نرم افزارهای رقابت کننده ی اتوکد نوشته شده است و به همین دلیل دارای رشد زیادی می باشد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار EZ Schematics v1.5.1 :

- استفاده ی فوق آسان
- بهره مندی از سمبل های الکتریکی ساخته شده در مقیاس 1/2
- قرار دادن برچسب برای شماره ی سیم ها
- دستیابی آسان به ابزار کنترل خط از طریق دوبار کلیک کردن بر روی هر جای نقشه
- ضمیمه شدن خودکار هر سمبل پس از وارد کردن آن به محیط نقشه
- و ...




 

 

راهنمای نصب :

فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نموده و سپس بر روی فایل ستاپ کلیک نمایید تا نرم افزار نصب گردد. پس از نصب نر م افزار جهت فعال سازی از سریال موجود در پوشه دانلود شده استفاده نمایید.

 

لینک منبع

پسورد فایل: www.p30download.com

لینک های دانــــلــود با حجم 2.6 مگا بایت




طبقه بندی: نرم افزار نقشه کشی، نرم افزار تاسیسات برقی، تاسیسات برقی،
برچسب ها: EZ Schematics v1.5.1، دانلود نرم افزار برق، تاسیسات برقی، طراحی شماتیک الکترونیکی،

تاریخ : چهارشنبه 26 تیر 1392 | 01:08 ب.ظ | نویسنده : م خالدی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.